Regnstevne 5. august

19 skyttere har vært i Langeskogen og skutt 720 stevne med finaler i til tider kraftig regn.

Bilder

Denne lysbildefremvisningen krever JavaScript.

Nye klubbrekorder

Skytter Poeng Rekord I
Kristoffer Skjelanger 507 Recurve herrer og recurve herrer junior
Kristina Sæle 348 Recurve piker

Kvalifisering

Instinktiv 1
Skytter Klubb Poeng Plasering
Heidi Aga Flaktveit bueskyttergruppe 369 1
Barebow 1
Skytter Klubb Poeng Plasering
Line Andreassen Sæle Bergen bueskyttere 386 1
Barebow 2
Skytter Klubb Poeng Plasering
Halvor Bernås Bergen bueskyttere 492 1
Barebow 5
Skytter Klubb Poeng Plasering
Brage Bernås Bergen bueskyttere 441 1
Compound 1
Skytter Klubb Poeng Plasering
Ole Jørgen Holte Bergen bueskyttere 671 1
Recurve 4
Skytter Klubb Poeng Plasering
Kristina Sæle Bergen bueskyttere 348 1
Compound 2
Skytter Klubb Poeng Plassering før finaler
Taisto Erkinharju Bergen bueskyttere 646 1
Tore Strohmeier Bergen bueskyttere 621 2
Victor Hoff Fana bueskytterklubb 617 3
Langbue 1
Skytter Klubb Poeng Plassering før finaler
Ivar Rasmussen Bergen bueskyttere 507 1
Kjetil Fjellheim Bergen bueskyttere 506 2
Knut-Inge Johnsen Fana bueskytterklubb 505 3
Marny Strømland Fana bueskytterklubb 475 4
Petter Christiansen Bergen bueskyttere 434 5
Recurve 2
Skytter Klubb Poeng Plassering før finaler
Martin Gjøen Bergen bueskyttere 522 1
Kjell Arefjord Bergen bueskyttere 506 2
Joachim Kalland Jansen Bergen bueskyttere 498 3
Recurve 1
Skytter Klubb Poeng Plassering før finaler
Kristoffer Skjelanger Bergen bueskyttere 507 1
Kathrine Johansen Bergen bueskyttere 381 2
Lasse Christiansen Bergen bueskyttere 80 3

 

Kvartfinaler

Skyttere Klasse Resultat
Petter Christiansen – Marny Strømland Langbue-1 6 – 4

Semifinaler

Skyttere Klasse Resultat
Joachim Kalland Jansen – Kjell Arefjord Recurve-2 4 – 6
Kathrine Johansen – Lasse Christiansen Recurve-1 6 – 0
Victor Hoff – Tore Strohmeier Compound-2 123 – 124
Ivar Rasmussen – Petter Christiansen Langbue-1 5* – 5
Kjetil Fjellheim – Knu Inge Johnsen Langbue-1 6 – 4

Bronsefinaler

Skyttere Klasse Resultat
Petter Christiansen – Knut Inge Johnsen Langbue-1 6 – 2

Finaler

Skyttere Klasse Resultat
Martin Gjøen – Kjell Arefjord Recurve-2 6 – 0
Kristoffer Skjelanger – Kathrine Johansen Recurve-1 6 – 0
Taisto Erkinharju – Tore Strohmeier Compound-2 138 – 128
Kjetil Fjellheim – Ivar Rasmussen Langbue-1 6 – 2

 

Alle resultater vil legges ut her.